KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14807015
nr 1480 7015
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färgetsning, Signerad, numrerad 19/51. Bildmått: 15x17,5, yttermått inklusive ram: 51x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:58:43
25/7 21:14:01
100 kr
1/8 18:53:43
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj